O firmie


O nas

Firma STB Koncept zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt styropianowych do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Działamy na rynku od ponad XX lat, oferując najwyższej jakości materiały styropianowe do izolacji budynków. Nasze produkty wykorzystywane są w wielu sektorach budownictwa jako materiał izolacyjny podłóg, stropów i dachów, a także izolacji fasad.

STB Koncept  to nie tylko sprawdzone produkty. Nasza firma to przede wszystkim grupą wykwalifikowanych pracowników - specjalistów na co dzień zajmujących się problematyką izolacji cieplnej w budownictwie. Gruntowna wiedza poparta doświadczeniem pozwala nam mierzyć się z coraz wyższymi wymaganiami i standardami w zarządzaniu gospodarką cieplną budynków. Nasza codzienna praca to Twoja stabilna przyszłość.


Do czego dążymy?

Misją naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów izolacji termicznej budynków . Jako jeden z wiodących producentów materiałów styropianowych w Polsce pragniemy podzielić się z Tobą wiedzą i doświadczeniem z zakresu wykorzystania płyt styropianowych w budownictwie. Właśnie dlatego w naszej ofercie znaleźć można tylko doskonałej jakości płyty styropianowe.

Polityka EKO

Zarówno produkty, jak i całą naszą ofertę stale dostosowujemy do norm środowiskowych i technicznych, tak abyś nie tylko mógł cieszyć się oszczędnością energii, ale także współtworzył lepsze, bardziej ekologiczne i przyjazne otoczenie. Dbając o minimalne obciążenie środowiska naturalnego i wspierając ekonomiczne gospodarowanie energią cieplną tworzymy płyty styropianowe o właściwościach dostosowanych do aktualnych standardów.


Zapytania ofertowe
Zapytanie ofertowe nr 1/2017 z dnia 14.04.2017 r.
 

Facebook